Eduves Eğitim Kataloğu

Eğitimler hakkında bilgi almak için eğitimlerin üzerine tıklayın..

Pandemi dönemindeki Covid-19 virüsüne karşı kendimizi nasıl korumalıyız, nelere dikkat etmeliyiz, bulaş yolları nelerdir ve hijyenin önemini bu eğitimde öğreneceksiniz.

İş dünyasında, atölye, laboratuvar veya çalışılan ortamda, uygulama sırasında meydana gelebilecek iş kazaları ile karşılaşılmaması ve çalışılan ortamda istemeyerek oluşan olumsuzluklarda fert olarak yasal sorumluluğun farkında olunması için İSG eğitiminin başarıyla tamamlanması önem taşımaktadır.

Etkileyici bir sunum yapmanın en önemli noktası etkili bir sunum hazırlamaktan başlar. Etkili bir sunum hazırlamak için yapmanız gerekenler bu eğitim anlatılmıştır. Sizler de bu eğitimi izleyerek, etkili sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Gereğinden fazla zamanı e-posta hazırlarken veya okurken geçirmek, gerçek işinizi aksatmanıza yol açar. Bu durum, verimliliği düşüren bir faktör olmasının yanında, iş hayatında hatalı gönderilen e-postalar sebebiyle profesyonel ilişkilerin zarar görmesine sebep oluyor.

Basit kurallar ile zamanı daha iyi yöneterek bu karmaşaya bir son verin ve bugünden kendinize daha fazla zaman ayırmaya başlayın!

Bu eğitimden sonra; daha etkili iletişim nasıl kurulur, ilk izlenimin önemi, pozitif olmamız için yapmamız gerekenler, iletişim kurarken ses tonu ve vurgulama yapmak, açılış cümlesinin önemi, iyi bir dinleyici olmak, geri besleme teknikleri, uzman soru ve cevaplar hazırlamak gibi bir çok detayı öğrenebilirsiniz.

Toplantılar, günlük iş hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır. Ancak bir çok kişi toplantı yapmaktan “gerçek iş” yapamaz hale geliyor.  Hem zamandan, hem de paradan tasarruf etmek için toplantılarınızı etkili bir şekilde yönetmelisiniz. İşte size toplantılarınızı etkili hale getirmenizi sağlayacak ipuçları…

Aslında bir işi ve kişiyi yönetmek; o işi bilmekten çok, ilişkilerin nasıl olması gerektiğini bilmektir. Çalışma ortamında huzuru sağlayıp, mutluluğu ve verimliliği artırmak iyi bir yöneticinin görevleri arasındadır.

E-mailler sizi yönetmesin, siz onları yönetin! video eğitimini izleyerek, E-mailler sizi yönetmesin, siz onları yönetin! konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması kanunu 7 Nisan 2016 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu kanunla ilgili bilinmesi gereken kavramlar, kişisel verinin işlenmesi, kapsam, genel ilkeler ve aydınlatma yükümlülüğü konuları bu videoda anlatılmıştır.

Güne başlarken, pazartesi sendromu ile yaşarken veya geleceği hayal ederken enerjimizin yeterli olmadığını hissediyoruz. Aslında bizi hayata bağlayan bir şeyler yapma isteğimiz. O halde onu diri tutmaya başlayabiliriz.

Günümüz iş hayatında çoğumuz kapalı ofis katlarında ve masa başında mesai saatlerini geçiriyoruz. Bu da uzun vadede sağlığımız için çok büyük tehditler oluşturuyor. İşte size gün boyunca daha enerjik kalmanızı ve sağlığınızı korumanızı sağlayacak ipuçları…

Herkesin öğrenmeye çalıştığı bir şeyler vardır ve öğrenmek hayat boyu devam eder. Öğrenmek, zorunda kaldığınız bir şey değil, aslında farkında olmadan sürekli istediğiniz bir şeydir. Öğrenmek, bu hayatta kazanabileceğiniz belki de en iyi alışkanlıktır

Çok fazla çalışıyor, emek harcıyor hatta mümkün olan bütün enerjimizi çalışmaya ayırıyor olsak da bazen istediğimiz sonucu alamıyoruz. Sizler de basit verimlilik prensipleriyle daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra çalışma zamanınızı daha etkili ve verimli kullanabilirsiniz.

Depremler, önlem alınmadığı zaman daha çok can ve mal kayıplarının oluşmasına neden olmaktadır. Peki, deprem öncesi, anı ve sonrası hangi önlemleri almanız gerektiğini biliyor musunuz?

Tüm şirket ve kurumların olmazsa olmazı Microsoft’un en temel programlarını kullanmayı öğrenecek.

Tüm şirket ve kurumların olmazsa olmazı Microsoft’un en temel programlarını kullanmayı öğrenecek.

Tüm şirket ve kurumların olmazsa olmazı Microsoft’un en temel programlarını kullanmayı öğrenecek.

Interaktif raporlamalar yaparak zamandan kazanacak ve farklılık yaratabileceksiniz. Eğitimi özenle izleyip, öğrendiklerinizin peşini bırakmazsanız; muhtemelen işinizde terfi alacaksınız.

Dünyada pek çok farklı oran var. Bunlardan en popüleri de 80’e 20 oranıdır. İlk olarak Vilfredo Pareto, İtalya topraklarının %80’inin, nüfusun %20’sine ait olduğunu fark etmiş. Sonra bu oran bir çok farklı alanda da gözlemlenmiş ve adı ‘PARETO İLKESİ’ olarak belirlenmiştir.