fbpx

Canlı Eğitim Sistemi

Ofis, Ev, Dış Mekan gibi farklı ortamlardan bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi farklı cihazlarla bağlanarak görüntülü görüşme, sunum, zoom, video konferans,webinar yaparak birlikte çalışmayı sağlar.

canli-egitim-sistemi
Yüksek Çözünürlükte Bağlanın

Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır. Farklı bölgelerdeki katılımcılar internet veya ISDN hatlar üzerinden Video Konferans görüşmesi yapabilirler. Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır.

Ekran Paylaşın, Sunum Yapın

Birlikte çalışmak için gerekli olan tüm araçlar elinizin altında. Farklı yerlerden, yan yana gibi çalışın.

Her Yerden Bağlanın

Eduves CES yazılımına bilgisayar, tablet, cep telefonu ve toplantı odası konferans cihazları ile bağlanabilirsiniz.Tarayıcı bazlı çalışır, program veya uygulama yükleme gerektirmez.

bize-ulasin-opt

EDUVES CES PLATFORMU ÖZELLİKLERİ

Eduves canlı eğitim sistemi (CES) sayesinde uzaktan eğitim sistemi platformunuz da yüzlerce kullanıcı,
web kamerasını aynı anda paylaşabilmektedir. Kamera açma sayısında bir sınırlama yoktur.
Bunun sayesinde eğitimlerinizi ve toplantılarınızı kontrollü ve görüntülü bir şekilde yapabilirsiniz.

Sanal arka plan özelliği ile toplantı yaparken görsel ya da video kullanarak arka planı değiştirebilmenize olanak veriyoruz.

İster boş tahtaya yazın çizin, ister sunum ya da resim üzerinde tahta gibi çalışın. Beyaz tahta denetimleri ile çizimler yapabilir, sunumunuzun önemli bölümlerine açıklama ekleyerek online eğitiminizi daha detaylı ve öğretici hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla kullanıcının beyaz tahta üzerinde çizimler yapabilmesine izin vermektedir.

Masaüstünüzü paylaşarak tüm kullanıcıların görmesi için yayınlayabilirsiniz.
Bu sayede video konferans sisteminizi genişleterek uygulamalı biçimde LMS platformu ile konferans, eğitim veya sunumunuzda ki işlemleri adım adım öğretici şekilde online olsa bile etkili biçimde öğretebilirsiniz.
(Chrome ve Firefox tarayıcı ile eklentisiz paylaşım yapma imkanınız da bulunmaktadır.)

Microsoft Powerpoint, Word, Excel, Adobe PDF gibi dosyalar, her türlü resim (jpg,png,gif), video (flv) ve animasyon dosyaları (swf) sisteme yükleyip kullanın ve isterseniz katılımcılar tarafından indirilmesi için paylaşabilirsiniz.

Katılımı artırmak, iş analizleri yapmak için öğrencilere veya çalışanlarınıza istediğiniz zaman anket yapabilir, sorular yöneltebilirsiniz. Bu sayede daha aktif konferans sistemi yapmış olup, bu geri dönütler ile kendinizi aynı şirketinizde veya okulunuzda olduğu gibi online olarak aktif tutmuş oluyorsunuz.

Herkese açık ve özel sohbet özellikleri ile öğrencilerle veya çalışanlarınızla iletişim kurabilir ve canlı olarak anında çözümler sağlayarak sorunlarına yardımcı olabilirsiniz.

Eduves Canlı Eğitim Sistemi (CES) ile eğitimlerinizi, katılımcılar tarafından daha sonra oynatılmak üzere kaydedebilirsiniz. Eduves LMS ile senkronize çalışarak, katılımcıların (öğrenciler,çalışanlar vb.) canlı eğitimlerinize ait tekrarları izleme imkanı sağlar. Aynı zamanda videolarınızı hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz.

Derslerinizi canlı yayın olarak servis edebilme imkanı sunuyoruz. Büyük çaplı toplantılarda eğitimizi sosyal medya platformları(YouTube, Facebook vb.) veya web siteniz üzerinden aktarabilirsiniz.
(Canlı yayın özelliğimiz opsiyonel olup fiyatlandırma için ekibimize danışabilirsiniz.)

Eduves LMS ile birlikte çalışabilen (CES ) Canlı Eğitim Sistemi’ne katılan katılımcıların toplam ne kadar süre oturumda kaldıkları, ne zaman giriş-çıkış yaptıkları gibi bilgileri excel ve pdf formatında raporlayabilir, ayrıca anlık oturuma katılan katılımcıların bilgilerini, oturuma girmeden panel üzerinden elde edebilirsiniz.
Raporlama özelliği ile katılımcıların eğitimlere katılımlarını ölçebilir ve bu bilgileri raporlayabilirsiniz.

Webinar ile, Türkçe dışında İngilizce ve diğer dillerde de sistemi kullanabilirsiniz.

Webinar ile sistem tarafından istenirse otomatik olarak bütün katılımcılara hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.

Webinar, seminer etkinlikleriniz için kullanıcılar sizin sistem içerisinde istediğiniz bilgilere girerek online kayıt olabilirler.

Webinar sayesinde toplantıyla/dersle ilgili önemli detayları rahatça ortak not alabilirsiniz.

Eduves CES, JAWS ekran okuyucuyu ile uyumludur.
Görme engelli öğrenciler veya çalışanlar, Eduves CES ile etkileşimde bulunmak için JAWS ekran okuyucuyu kullanabilmektedir.

VİDEO KONFERANS SİSTEMİ NEDİR?

Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır. Farklı bölgelerdeki katılımcılar internet veya ISDN hatlar üzerinden Video Konferans görüşmesi yapabilirler. Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır.

WEBİNAR NEDİR ?

Webinar, internet üzerinden gerçekleştirilen canlı video konferansa verilen isimdir. Bu web semineri içerisinde, slayt gösterileri, video gösterileri de olabilir hatta başka lokasyonlarda bulunan konuklar web seminerine görüntülü olarak bağlanabilir.

Canlı Eğitim Sistemi (EDUVES CES) Hakkında Sorularınız

Aynı anda istediğiniz kadar kişi kamerasını açabilmektedir. Örneğin; 100 kişilik paketlerimizde 100 kişinin de kamera açmasını destekliyoruz.

Evet, sunumlarınızı Eduves CES’e yükleyebilirsiniz. PowerPoint, Word, Excel, PDF vb. şekillerde sunumlarınızı sistemimize yükleyebilirsiniz.

Eduves CES ile ekran paylaşımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim sırasında açtığnız videolarınızın sesini sorunsuz bir şekilde öğrencileriniz ya da çalışanlarınız duyabilmektedir.

Hayır, sisteme yükleyeceğiniz derslerinizin bir sınırlaması bulunmamaktadır.

Eduves CES, öğrenim programlarınızı yerelleştirmenize ve en iyi öğrenme deneyimini sağlamanıza yardımcı olmak için 40’tan fazla dili destekler.

Eduves CES sadece tarayıcı bazlı çalışmaktadır.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top