fbpx

Hakkımızda

Eduves, 2012 yılında e-eğitim içerikleri hazırlayan YaklasimTV e-öğrenme hizmetleri adı altında faaliyet göstermeye başlamış sonrasında 2014 yılı itibariyle e–öğrenme yazılımları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.2015 yılı sonrası tamamen uzaktan eğitim alanına yönelerek bu kategoride başarılı çözümler sundu. 2016 yılı itibariyle Eduves LMS ürünü ile yerli uzaktan eğitim yazılımları pazarında yerini alırken, bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir. Eduves yenilikçi teknolojiyi takip ederek gerek yazılım çözümlerinde gerekse eğitim içerik çözümlerinde en son teknolojiyi kullanmayı ve müşterileriyle paylaşmayı misyon edinmiştir.E-öğrenme yazılımları yanı sıra e-öğrenme çözümleri geliştiren Eduves, kaliteli eğitim içerikleri üretmekte ve bunları müşterileri ile paylaşmaktadır. Eduves yenilikçi ve dinamik yapısıyla hizmet vererek rekabette fark yaratmak isteyen kurumlara eğitim teknolojileri alanında “çözüm ortağı” olmayı amaçlamaktadır. Eduves; ISO 9001, 10002 ve 27001 uluslararası sertifikalarına sahip bir kuruluştur.

» 2016 yılından bu yana video konferans çözümlerine yer veren Eduves, Eduves LMS ürünü ile entegre video konferans çözümleri sunmaktadır.
» Eduves LMS ve Eduves Live (video konferans) ürünleri ile kaliteli, zengin ürünler ve hizmetler sunmaktadır.
» Eduves, Bursa ve Ankara olmak üzere iki ofisiyle müşterilerine hizmet vermektedir.
» Eduves aynı zamanda Burkons Bilişim ve Yazılım Ltd.Şti tescilli markasıdır.

Nasıl Başladık

Eduves 2012

Yılında e-eğitim içerikleri hazırlayan Yaklaşım TV e-öğrenme hizmetleri adı altında çalışmalarına başlamıştır .

Eduves 2014

Yılı itibariyle e-öğrenme yazılımlarını alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Eduves 2015

Yılı sonrası tamamen uzaktan eğitim alanına yönelerek bu kategoride hizmet vermeye başladı.

Eduves 2016

Yılı itibariyle Eduves LMS ürünü ile yerli uzaktan eğitim yazılımları pazarında yerini alırken, bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir.

Eduves 2018

Yılı itibariyle Eduves LMS ile uyumlu Eduves Canlı Eğitim (video konferans, webinar) çözümlerine de yer veren firmamız, yurtiçi ve yurtdışı bir çok müşterisine kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Bursa ve Ankara olmak üzere iki ofisiyle müşterilerine hizmet vermekte olan Eduves,
Burkons Bilişim ve Yazılım Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top