Hakkımızda

Eduves, 2012 yılında e-eğitim içerikleri hazırlayan YaklasimTV e-öğrenme hizmetleri adı altında faaliyet göstermeye başlamış sonrasında 2014 yılı itibariyle e–öğrenme yazılımları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.2015 yılı sonrası tamamen uzaktan eğitim alanına yönelerek bu kategoride başarılı çözümler sundu. 2016 yılı itibariyle Eduves LMS ürünü ile yerli uzaktan eğitim yazılımları pazarında yerini alırken, bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir. Eduves yenilikçi teknolojiyi takip ederek gerek yazılım çözümlerinde gerekse eğitim içerik çözümlerinde en son teknolojiyi kullanmayı ve müşterileriyle paylaşmayı misyon edinmiştir.E-öğrenme yazılımları yanı sıra e-öğrenme çözümleri geliştiren Eduves, kaliteli eğitim içerikleri üretmekte ve bunları müşterileri ile paylaşmaktadır. Eduves yenilikçi ve dinamik yapısıyla hizmet vererek rekabette fark yaratmak isteyen kurumlara eğitim teknolojileri alanında “çözüm ortağı” olmayı amaçlamaktadır. Eduves; ISO 9001, 10002 ve 27001 uluslararası sertifikalarına sahip bir kuruluştur.

» 2016 yılından bu yana video konferans çözümlerine yer veren Eduves, Eduves LMS ürünü ile entegre video konferans çözümleri sunmaktadır.
» Eduves LMS ve Eduves Live (video konferans) ürünleri ile kaliteli, zengin ürünler ve hizmetler sunmaktadır.
» Eduves, Bursa ve Ankara olmak üzere iki ofisiyle müşterilerine hizmet vermektedir.
» Eduves aynı zamanda Burkons Bilişim ve Yazılım Ltd.Şti tescilli markasıdır.

Nasıl Başladık

Eduves 2012

Yılında e-eğitim içerikleri hazırlayan Yaklaşım TV e-öğrenme hizmetleri adı altında çalışmalarına başlamıştır .

Eduves 2014

Yılı itibariyle e-öğrenme yazılımlarını alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Eduves 2015

Yılı sonrası tamamen uzaktan eğitim alanına yönelerek bu kategoride hizmet vermeye başladı.

Eduves 2016

Yılı itibariyle Eduves LMS ürünü ile yerli uzaktan eğitim yazılımları pazarında yerini alırken, bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir.

Eduves 2018

Yılı itibariyle Eduves LMS ile uyumlu Eduves Canlı Eğitim (video konferans, webinar) çözümlerine de yer veren firmamız, yurtiçi ve yurtdışı bir çok müşterisine kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Bursa ve Ankara olmak üzere iki ofisiyle müşterilerine hizmet vermekte olan Eduves,
Burkons Bilişim ve Yazılım Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Aydınlatma Metni

Demo Talep Formunda bulunan alanlardan toplanan kişisel verileriniz BURKONS BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT VE GAYRİMENKUL VE YATIRIM DAN. SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve paylaşmış olduğunuz iletişim adresi üzerinden tanıtım, bülten ve pazarlama içerikleri gönderilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanalları üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi hakkında bilgi almak ve haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi KVKK Politikası ve Gizlilik Sözleşmesi Metinlerini inceleyebilirsiniz.

Online Eğitim Platformu
Talep Formu

Temel İSG
Talep Formu

Sizi Arayalım!

Kayıt Kuralları

Belirlediğiniz kurallara göre kurs kaydı için otomatik politikalar oluşturun.(Örneğin her yeni kayıt olan katılımcıya, belirlenen kursu otomatik atanması gibi)

Özel Alan Adı (domain)

Alanadı.eduves.com LMS erişim adresini özelleştirin. Eduves LMS kurumsal müşterilerinin kendi alan adını özelleştirmesini sağlar. 

Kurs Katalog Özelliği

Kullanıcıların kendi kurs kataloğunuz aracılığıyla kurslara göz atmalarına ve bunlara abone olmalarına izin verin

Kullanıcı Yetkilendirme

Platform üzerindeki belirli yönetim işlemleri için profiller oluşturarak LMS yönetiminizi düzenleyin ve yönetim görevlerini  paylaştırın. 

Bildirim

Kullanıcılarınızı belirli etkinlikler hakkında bilgilendirmek için otomatik bildirim sistemimizi kullanın.Böylece katılımcı eğitimiyle alakalı durumlarından her zaman haberdar olurlar.

Etiketler

Çevrimiçi kurslarınızı daha iyi düzenlemek ve yönetmek için kurslara atanan etiketler oluşturun.

Kurslar ve İçerik Modülleri

Eduves LMS zengin içerik ekleme özelliklerine sahiptir. Scorm 1.2 ve 2004, xAPI (tincan api), Sözlük, Anket, Video, Forum, Wiki

Entegrasyon

Entegrasyon APIEduves LMS, API desteği ile üçüncü taraf yazılımlarla uyumlu çalışır. Ayrıca dünyada en çok kullanılan WordPress, Jooomla gibi CMS’ler ile uyumludur.

E-ticaret

E-öğrenme sistemi içerisinde yer alan E-ticaret Uygulamamızla kurslarınızı müşterilerinize satabilirsiniz.

E-sinav

Eduves LMS e-sınav modulu ile sınava özel sorular hazırlayabilir veya her sınav için soru bankasından toplu soru çekebilirsiniz. Sınav içerisinde Çoklu Seçenek, Klasik Yazılı, Eşleştirme, Boşluk Doldurma, Yanlış kelimeyi Bulma vb bir çok soru tipi vardır.

Video Konferans

Eduves LMS, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan video konferans yazılımlarıyla birlikte çalışır. AdobeConnect, Perculus, Onsyns, GotoMeeting, Teleskill, Skype For Business ve Big Blue Button ile uyumlu çalışmaktadır.

MOOC (Kitlesel çevrimiçi açık kurs)

Eduves LMS MOOC ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen bir platformdur. Kitlesel çevrimiçi açık kurs (MOOC) ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen ücretsiz çevrimiçi bir kurslar oluşturabilir ve bilgisayarı ile internet bağlantısı olan herkese açık eğitimler sunabilirsiniz

Markalama ve Özelleştirme

Kendi logonuzu ve markanızı markalayın.  Özel alan adınızı seçin. Her bir kitle için giriş sayfasını, düzeni ve gezinmeyi özelleştirin

Kullanıcı Yönetimi

Platformda çeşitli yetkilerde kullanıcılar oluşturup, yönetebilirsiniz.  Mevcut kullanıcılarınızı ister LDAP ile ister Excel,CSV formatında içe aktarabilirsiniz.

Sertifikalar

Sertifikalar için son kullanma tarihlerini belirleyin, yenilemeleri yönetin. Kurs durumuna göre sertifika ataması yapın, bastırılabilir sertifikalar oluşturun