fbpx

Turizm

Turizm sektöründeki en iyi öğrenim yönetim sistemiyle müşteri, iş ortağı ve çalışan bağlılığını güçlendirin.

turizm
calisan-kayibini-en-aza-indirin

Öğrenme Deneyimini Güçlendirin

Öğrenme deneyimlerini güçlendiren ve tüm eğitim ihtiyaçlarınızı en uygun maliyetli şekilde karşılayan bir sistem ile kat hizmetleri, ön büro ve yemek servisi çalışanları için etkili eğitim oluşturun.

 

Çalışan Kaybını En Aza İndirin

En iyi performans gösterenleri elinizde tutmak için çalışan bağlılığını güçlendirin, yeni işe alımları çocuk oyuncağı haline getirin ve oyunlaştırma ve sosyal öğrenmeyi bir araya getiren çevrimiçi eğitimle çalışan kaybını en aza indirin.

 
Her Departmana Uygun Eğitimler Verin
Ön büro müdürü, resepsiyonist, garson, housekeeping, mutfak şefi ya da diğer personellerinize özel eğitim programı hazırlayın. Eğitimlerinizi kolayca organize edin ve eğitim içeriklerini yalnızca ilgili departmanlarla paylaşarak farklı rollere uygun eğitimler verin.
Sürekli Öğrenmeye Teşvik Edin
E-öğrenme içeriğinizi en çok ihtiyaç duyulduğu anda, insanların öğrendiği şekillerde sunun ve çalışanlarınızın unutulmaz müşteri deneyimleri sunmaya hazır olduğundan emin olmak için sürekli öğrenmeyi teşvik edin.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top