fbpx

Özel İçerik Üretimi

Size özel size özgü..

Başarı Sağlayan,
Kaliteli E-öğrenme İçeriği​

İçerik üretiminde Eduves uzmanlığı ile tanışın! Eduves’in; sektör, organizasyon ve öğrenci gereksinimleriniz ile hedeflerinizi karşılayan etkili, kanıtlanmış e-Öğrenim içeriği oluşturmasının ve üretmesinin sağladığı avantajlara bize ulaşarak sahip olabilirsiniz Başarılı e-Öğrenim, strateji ve eğitim hedeflerinize uygun doğru öğrenme formatını ve ders tasarımını geliştirmekle başlar. Ancak bazen başlamak zordur. Eduves bu noktada size yardımcı olmaktadır. Eduves, çeşitli sektörlerdeki müşterilere ve endüstriler için e-öğrenme modülleri, oyunlaştırılmış eğitimler, e-sınavlar, sınavların ve diğer çevrimiçi eğitim içeriklerinin tasarımı, yazımı ve dağıtımında 8 yılı aşkın deneyim sunmaktadır. Türkiye ve yurtdışında var olan müşterilerileri ile bir çok konuda tutarlı ve ölçülebilir sonuçlar sağlayan doğru eğitim çözümleri üretim yeteneğine sahibiz.

creator_team1
danismanlik-hizmeti

Orijinal,Eğlenceli ve Motivasyonel Formatlar​

Eduves, e-Öğrenim içerik modüllerinizi düzenli, eğlenceli, motivasyonel, kısa ve etkili kurslara yazarak ve üreterek işinizi kolaylaştırır.

Üç ana temele odaklanıyoruz: 

  • Uzaktan eğitim, yeni web teknolojileri ve multimedya hakkında derinlemesine bilgi
  • Etkili, uygulamalı ve anında öğrenme sağlayan çok çeşitli öğrenme stilleri, kaynakları ve hizmetleriyle deneyim kazanın
  • Öğrenci etkileşimini, işbirliğini ve eğitmen desteğini teşvik eden kullanıcı dostu tasarım

Her Duruma Uyarlanmış Senaryolar ve Ürünler

Eduves, belirli hedeflerinize göre uyarlanmış e-Öğrenim içeriği geliştirir ve üretir: sınav ve değerlendirme, iş eğitimi veya entegrasyonu, uyumluluk, iç iletişim ve daha fazlası.

Kanıtlanmış sürecimiz, eğitiminizin faydalı, çekici ve alakalı olmasını sağlar:

  • Strateji ve hedeflerin analizi ve resmileştirilmesi » Mimari ve içerik tasarımı
  •  Modüllerin yönü ve çok dilli animasyonu 
  • Kayıt, katılım ve geri bildirim süreci
  • Eduves LMS içinde dağıtım, entegrasyon ve yapılandırma
basari-saglayan-kaliteli-e-ogrenme-icerigi

Kurumunuza Özel E-öğrenim İçeriği ve Desteği

Eduves, sahip olduğu yetkin eğitim teknolojileri uzmanlarıyla , şirketiniz veya kurumlarınız için bir e-öğrenme yolu geliştirmenize yardımcı olmaya hazırdır. Ekibimiz her daim, öğrenmeyi kolaylaştırıp, keyifli hale getirerek kurumun ihtiyaçlarına uygun e-eğitimler üretiyor. İster kurumunuzun ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını kapsamlı bir analizini gerektiren bir e-öğrenme projesi ya da şirket içindeki yönetim eğitim içeriklerini değiştirmek için bir planlama gerektiriyor olsun, Eduves e-öğrenme teknolojileri ekibi ile işleriniz kolaylaşacak ve kaliteli eğitimlerin konforunu yaşayacaksınız.Ekibimiz sizi bekliyor! Özetle, bu e-eğitimler, tamamen kurumuzun ihtiyaçları doğrultusunda; içerik ve hedef kitlesi göz önünde bulundurularak en uygun yöntemle tasarlanır. Böylece, çalışanlarınızın performansını artırmanıza olanak sağlarken kurumsal hafızanın güçlenmesine yardımcı olur. Motion Graphics, dijital çağın diline en uygun animasyon yöntemiyle, öğrenenin dikkatini en üst seviyede tutmaya ve içeriklerinizi etkin bir şekilde çalışanlarınıza aktarmaya çalışıyoruz. Oyunlaştırma/Oyun tabanlı öğrenme ise en etkili eğitim tasarım yöntemlerimizden biri. Bu alanda ürettiğimiz çoğu oyunlaştırılmış uyum (oryantasyon), satış, simülasyon, kurum süreçleri ve prensipleri e-eğitimlerinin yüksek katılım ve kalıcı öğrenme açısından elde ettiği başarıyı yakından gözlemliyoruz. Video Eğitim, yöntemini uyguladığımız eğitimlerde ise yeşil perde karşısında konu uzmanının çekimlerini yapıyor, görsel animasyonlarla zenginleştiriyoruz. Çeviri & Lokalizasyon, projelerimizle çok uluslu şirketlerin çalışanlarına, içeriklerini en uygun dilde sunabilmesini sağlıyoruz. İngilizce, Almanca,Rusça, Farsça, Arapça başta olmak üzere farklı dillerde içerik üretip ve yabancı içerikleri yerelleştirebiliyoruz.

Özel İçerik Hazırlama Aşamalarımız

1.Aşama
2.Aşama
3.Aşama
4.Aşama
5.Aşama
6.Aşama
7.Aşama
8.Aşama
9.Aşama
10.Aşama
11.Aşama
12.Adım
13.Adım

Proje Yönetimi

Eduves, müşterilerinden gelen özel eğitim içeriği isteklerinin, müşterileri ile  projelendirdiği ilk aşamadır.

Ön İnceleme

İçeriğin hangi eğitsel ihtiyaca / hedeflere yönelik olacağı, varsa beklenen davranış değişiklikleri, eğitim sonrası takibin nasıl yapılacağı konuları netleştirilir.

Eğitsel Tasarım

İçeriğin ön görülen eğitsel hedeflerine uygun olarak nasıl bir kurguda sunulması gerektiği, ne tip etkileşimlerin hangi düzeyde sunulacağı, hangi araçların ve teknolojilerin kullanılacağına karar verilen aşamadır.

Senaryo yazımı

İçeriğin, bir katılımcının göreceği son halinin tarif edildiği, eğitsel tasarımın detaylı şekilde içeriğe adapte edildiği, genellikle PowerPoint kullanılarak üretilen ve müşterilerimizle paylaşılan bir dosyanın üretildiği aşamadır.

Grafik üretimi

Tüm eğitim içerikleri için özel olarak grafik ve görsellerin oluşturulduğu aşamadır.

Video & animasyon üretimi

Eğitim içeriği için gerekli video ve animasyon görsellerinin hazırlandığı uzun zaman alan önemli bir aşamadır.

Seslendirme

Eğitim içeriği için seslendirme metinlerinin hazırlanması,akabinde seslendirmelerinin yapıldığı aşamadır.

İçerik üretimi & programlama

Bu aşama bir içerik üretim yazılımı kullanılarak, Scorm,Xapi,Video formalarında çıktı alınarak tamamlanır. En fazla zaman alan aşamadır.

Ölçme-değerlendirme testleri üretimi

Eğitim içeriği için gerekli görülmesi halinde konu uzmanı kontrolünde ölçme değerlendirme testleri oluşturulan aşamadır.

Müşteri / Konu uzmanı ilk gösterimi & Revizyon

Müşterilerimizin ve konu uzmanlarının bitmiş içeriği ilk kez tamamıyla görüp değerlendirdikleri, düzeltme / değişiklik taleplerinin alındığı aşamadır.

Son Kontrol

İçeriği hiç görmeyen bir ekibin (Hem müşteri tarafında hem de üretici firma tarafında) bitmiş olan eğitimi alarak son kez gözden geçirme aşamasıdır.

Diğer İşler

Ön görülemeyen bazı ek işlemlerin yapıldığı aşamadır.Bu aşama sonrası eğitim içeriğindeki tüm istekler giderilmiş olur.

Teslim Aşaması

Hazırlanan eğitim içeriklerinin, kaynak dosyaları ile birlikte scorm,xapi,video gibi formatlarda teslim edildiği son aşamadır.

İçerik Üretim Hizmetimizden Faydalanmak İçin Bizimle İletişime Geçin!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi e-öğrenim içerik üretim hizmetinden faydalanmak ve bilgi almak için ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top