e-Öğrenim İçerik Üretimi

Başarı sağlayan kaliteli e-öğrenme içeriği

 

İçerik üretiminde Eduves uzmanlığı ile tanışın! Eduves’in; sektör, organizasyon ve öğrenci gereksinimleriniz ile hedeflerinizi karşılayan etkili, kanıtlanmış e-Öğrenim içeriği oluşturmasının ve üretmesinin  sağladığı avantajlara bize ulaşarak sahip olabilirsiniz

Başarılı e-Öğrenim, strateji ve eğitim hedeflerinize uygun doğru öğrenme formatını ve ders tasarımını geliştirmekle başlar. Ancak bazen başlamak zordur. Eduves bu noktada size yardımcı olmaktadır.

Eduves, çeşitli sektörlerdeki müşterilere ve endüstriler için e-öğrenme modülleri, oyunlaştırılmış eğitimler, e-sınavlar, sınavların ve diğer çevrimiçi eğitim içeriklerinin tasarımı, yazımı ve dağıtımında 8 yılı aşkın deneyim sunmaktadır. Türkiye ve yurtdışında var olan müşterilerileri ile bir çok konuda tutarlı ve ölçülebilir sonuçlar sağlayan doğru eğitim çözümleri üretim yeteneğine sahibiz.

Orijinal, eğlenceli ve motivasyonel formatlar

 

Eduves, e-Öğrenim içerik modüllerinizi düzenli, eğlenceli, motivasyonel, kısa ve etkili kurslara yazarak ve üreterek işinizi kolaylaştırır.

Üç ana temele odaklanıyoruz:

  • » Uzaktan eğitim, yeni web teknolojileri ve multimedya hakkında derinlemesine bilgi
  • » Etkili, uygulamalı ve anında öğrenme sağlayan çok çeşitli öğrenme stilleri, kaynakları ve hizmetleriyle deneyim kazanın
  • » Öğrenci etkileşimini, işbirliğini ve eğitmen desteğini teşvik eden kullanıcı dostu tasarım

Her duruma uyarlanmış senaryolar ve ürünler

 

Eduves, belirli hedeflerinize göre uyarlanmış e-Öğrenim içeriği geliştirir ve üretir: sınav ve değerlendirme, iş eğitimi veya entegrasyonu, uyumluluk, iç iletişim ve daha fazlası.

Kanıtlanmış sürecimiz, eğitiminizin faydalı, çekici ve alakalı olmasını sağlar:

  • » Strateji ve hedeflerin analizi ve resmileştirilmesi
  • » Mimari ve içerik tasarımı
  • » Modüllerin yönü ve çok dilli animasyonu
  • » Kayıt, katılım ve geri bildirim süreci
  • » Eduves LMS içinde dağıtım, entegrasyon ve yapılandırma

Kurumunuza özel e-Öğrenim içeriği ve desteği

 

ozel-icerik-uretimi-300x200 e-Öğrenim İçerik Üretimi
Kuruma Özel Projelendirme

Eduves, sahip olduğu yetkin eğitim teknolojileri uzmanlarıyla , şirketiniz veya kurumlarınız için bir e-öğrenme yolu geliştirmenize yardımcı olmaya hazırdır. Ekibimiz her daim, öğrenmeyi kolaylaştırıp, keyifli hale getirerek kurumun ihtiyaçlarına uygun e-eğitimler üretiyor.

İster kurumunuzun ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını kapsamlı bir analizini gerektiren bir e-öğrenme projesi ya da şirket içindeki yönetim eğitim içeriklerini değiştirmek için bir planlama gerektiriyor olsun, Eduves e-öğrenme teknolojileri ekibi ile işleriniz kolaylaşacak ve kaliteli eğitimlerin konforunu yaşayacaksınız.Ekibimiz sizi bekliyor!

Özetle, bu e-eğitimler, tamamen kurumuzun ihtiyaçları doğrultusunda; içerik ve hedef kitlesi göz önünde bulundurularak en uygun yöntemle tasarlanır. Böylece, çalışanlarınızın performansını artırmanıza olanak sağlarken kurumsal hafızanın güçlenmesine yardımcı olur.

Motion Graphics, dijital çağın diline en uygun animasyon yöntemiyle, öğrenenin dikkatini en üst seviyede tutmaya ve içeriklerinizi etkin bir şekilde çalışanlarınıza aktarmaya çalışıyoruz.

Oyunlaştırma/Oyun tabanlı öğrenme ise en etkili eğitim tasarım yöntemlerimizden biri. Bu alanda ürettiğimiz çoğu oyunlaştırılmış uyum (oryantasyon), satış, simülasyon, kurum süreçleri ve prensipleri e-eğitimlerinin yüksek katılım ve kalıcı öğrenme açısından elde ettiği başarıyı yakından gözlemliyoruz.

Video Eğitim, yöntemini uyguladığımız eğitimlerde  ise yeşil perde karşısında konu uzmanının çekimlerini yapıyor, görsel animasyonlarla zenginleştiriyoruz.

Çeviri & Lokalizasyon, projelerimizle çok uluslu şirketlerin çalışanlarına, içeriklerini en uygun dilde sunabilmesini sağlıyoruz. İngilizce, Almanca,Rusça, Farsça, Arapça başta olmak üzere farklı dillerde içerik üretip ve yabancı içerikleri yerelleştirebiliyoruz.