fbpx

Kamu Kurumları

Kamu kurumları için e-öğrenme çözümü
Ulusal veya Avrupa yönetmeliklerine uygun olarak çalışanlarınız veya ortaklarınız için özel öğrenme alanları oluşturun.

kamu-kurumaları
veri-guvenligi

Yetkinlik İhtiyacını Tahmin Edin

Eduves LMS, kuruluşunuzda mevcut ve gelecekteki işleri gerçekleştirmek için gereken becerileri belirleyerek, beceri havuzları oluşturmanıza olanak tanır. Eduves, yetenekleriniz için ilgili eğitim kursları önererek beceri kıyaslama planınız tarafından belirlenen hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur ve böylece onların gerektirdiği becerileri edinmelerini sağlar.

Güvenli Veri Kullan

Eduves LMS, yöneticilerin veri merkezli bir yapı oluşturmasına yardımcı olur. Öğrenciye, gruba, kursa veya modüle göre ayrıntılı istatistikler alabilirsiniz. Bunlar; skorlar, öğrenci yanıtları, yanıtların ayrıntıları, geri bildirim analizleri, harcanan zaman, katılım ve tamamlanma oranı olarak listelenebilir.

Kursunuzu Dakikalar İçinde Oluşturun

Sertifikalı Kurslarınızı Düzenleyin
Eduves LMS sayesinde, çalışanlarınızı farklı eğitim etkinliklerine dahil etmek için kurslarınızı birden çok aşamada geliştirebilirsiniz. E-öğrenme modülleri, testler, yerleştirme testleri, videolar, web seminerleri veya yüz yüze etkinlikler. Mevzuat gereksinimlerinize uygun sertifikaları otomatik olarak düzenleyin.
Hizmet Öncesi Eğitim Kursları
Eduves, kurum ve kuruluşların eleman ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendi bünyelerinde kurslar ve içerikler oluşturmasına olanak sağlar. Bu sayede kişi hizmete girmeden önce almış olduğu eğitimin sayesinde işin gerektirdiği nitelikleri taşımakla beraber hizmete girdikten sonra görevini gereği gibi yapabilmesinde önemli ve etkili bir gösterge olacaktır.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top