Uzaktan Eğitim Platformu

Eduves LMS ile kolayca eğiten, doğrulayan ve iletişim kuran güçlü ve
 etkili e-Öğrenim programları oluşturun!
uzaktan eğitim sistemi

Eduves LMS Özellikleri

Kullanıcı Yetkilendirme

Markalama ve Özelleştirme

Sertifikalar

Mooc

Video Konferans

E-sınav

E-ticaret Özelliği

Entegrasyon API

Kurslar ve İçerik Modulleri

Etiketler

Bildirim

Kullanıcı Yetkilendir

Kurslarda Katalog Özelliği

Domain

Kayıt Kurulları

Eduves Eğitim Platformu İle Neler Yapılabilir?

Tüm gelişim ve eğitim faaliyetlerinizi tek noktadan yönetebileceğiniz Eduves Uzaktan Eğitim Sistemi bair çok sorunlarınızı çözebilecek.

»  Platformda çeşitli yetkilerde kullanıcılar oluşturup, yönetebilirsiniz.

»  Farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen ücretsiz çevrimiçi kurslar oluşturabilir ve bilgisayarı ile internet bağlantısı olan herkese açık eğitimler sunabilirsiniz.

» Kullanıcılarınızı belirli etkinlikler hakkında bilgilendirmek için otomatik bildirim sistemimizi kullanın.

» Platform üzerindeki belirli yönetim işlemleri için profiller oluşturarak LMS yönetiminizi düzenleyin ve yönetim görevlerini paylaştırın.

» Eduves LMS e-sınav modulu ile sınava özel sorular hazırlayabilir veya her sınav için soru bankasından toplu soru çekebilirsiniz.

» “Eduves LMS”,Kişisel İçerik , kendi içeriklerinizi üretip yayınlayabilir ve raporlayabilirsiniz

Eduves Eğitim Platformun Avantajları

»  “Eduves LMS”,özel arayüz tasarımı ile daha hızlı ve daha kolay öğrenme sağlarken, gelişmiş raporlama motoru ile her detayı raporlamanıza imkan tanır.

» “Eduves LMS”, Merkezi bir eğitim ortamı sağlar, Eğitimleri teknolojiyle destekler, Uluslararası e-öğrenme standartlarına uyar.

»  “Eduves LMS” her büyüklükteki kuruluşun düşük maliyetli ve zengin özelliklere sahip uzaktan eğitim alt yapısına sahip olmasını sağlar.

»  “Eduves LMS” , müşterilerin talepleri doğrultusunda uygun göründükleri sunucularda veya eduves bulut alt yapısında barındırma seçeneği sunar.

» “Eduves LMS” , uzaktan eğitim’de tecrübeli ve yenilikçi çözüm ortağınız olarak sizlere kesintisiz bir hizmet vermek için çalışıyor ve sistemimizi günümüzün şartlarına uygun ve güncel tutuyoruz.

»  Eğitim süresini kısaltır, Mesai süresini optimize eder. Her bireyin kendi öğrenme zamanında eğitim alması sağlanır.

EDUVES LMS SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

Eduves LMS, sadece tarayıcı bazlı çalışmaktadır.

Evet, önceden oluşturulmuş SSO ve kimlik doğrulama bağlayıcılarımız, kuruluşunuzun kimlik sağlayıcısı uyumlu çalışmasına ve kolay kuruluma olanak sağlar.

Eduves LMS, e-öğrenme platformunuzu yerelleştirmenize ve en iyi öğrenme deneyimini sağlamanıza yardımcı olmak için 30’dan fazla dili destekler.

Hayır, Eduves planları sınırsız bulut depolama içerir.

Evet, diğer yazılımlar (Zoom, Adobe Connect, Bigbluebutton, Eduves CES) ile uyumlu çalışmaktadır.

Evet, Eduves ile dijital olarak eğitim sertifikaları oluşturarak katılımcılarınıza otomatik şekilde dağıtabilirsiniz.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Aydınlatma Metni

Demo Talep Formunda bulunan alanlardan toplanan kişisel verileriniz BURKONS BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT VE GAYRİMENKUL VE YATIRIM DAN. SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve paylaşmış olduğunuz iletişim adresi üzerinden tanıtım, bülten ve pazarlama içerikleri gönderilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanalları üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi hakkında bilgi almak ve haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi KVKK Politikası ve Gizlilik Sözleşmesi Metinlerini inceleyebilirsiniz.

Online Eğitim Platformu
Talep Formu

Temel İSG
Talep Formu

Sizi Arayalım!

Kayıt Kuralları

Belirlediğiniz kurallara göre kurs kaydı için otomatik politikalar oluşturun.(Örneğin her yeni kayıt olan katılımcıya, belirlenen kursu otomatik atanması gibi)

Özel Alan Adı (domain)

Alanadı.eduves.com LMS erişim adresini özelleştirin. Eduves LMS kurumsal müşterilerinin kendi alan adını özelleştirmesini sağlar. 

Kurs Katalog Özelliği

Kullanıcıların kendi kurs kataloğunuz aracılığıyla kurslara göz atmalarına ve bunlara abone olmalarına izin verin

Kullanıcı Yetkilendirme

Platform üzerindeki belirli yönetim işlemleri için profiller oluşturarak LMS yönetiminizi düzenleyin ve yönetim görevlerini  paylaştırın. 

Bildirim

Kullanıcılarınızı belirli etkinlikler hakkında bilgilendirmek için otomatik bildirim sistemimizi kullanın.Böylece katılımcı eğitimiyle alakalı durumlarından her zaman haberdar olurlar.

Etiketler

Çevrimiçi kurslarınızı daha iyi düzenlemek ve yönetmek için kurslara atanan etiketler oluşturun.

Kurslar ve İçerik Modülleri

Eduves LMS zengin içerik ekleme özelliklerine sahiptir. Scorm 1.2 ve 2004, xAPI (tincan api), Sözlük, Anket, Video, Forum, Wiki

Entegrasyon

Entegrasyon APIEduves LMS, API desteği ile üçüncü taraf yazılımlarla uyumlu çalışır. Ayrıca dünyada en çok kullanılan WordPress, Jooomla gibi CMS’ler ile uyumludur.

E-ticaret

E-öğrenme sistemi içerisinde yer alan E-ticaret Uygulamamızla kurslarınızı müşterilerinize satabilirsiniz.

E-sinav

Eduves LMS e-sınav modulu ile sınava özel sorular hazırlayabilir veya her sınav için soru bankasından toplu soru çekebilirsiniz. Sınav içerisinde Çoklu Seçenek, Klasik Yazılı, Eşleştirme, Boşluk Doldurma, Yanlış kelimeyi Bulma vb bir çok soru tipi vardır.

Video Konferans

Eduves LMS, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan video konferans yazılımlarıyla birlikte çalışır. AdobeConnect, Perculus, Onsyns, GotoMeeting, Teleskill, Skype For Business ve Big Blue Button ile uyumlu çalışmaktadır.

MOOC (Kitlesel çevrimiçi açık kurs)

Eduves LMS MOOC ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen bir platformdur. Kitlesel çevrimiçi açık kurs (MOOC) ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen ücretsiz çevrimiçi bir kurslar oluşturabilir ve bilgisayarı ile internet bağlantısı olan herkese açık eğitimler sunabilirsiniz

Markalama ve Özelleştirme

Kendi logonuzu ve markanızı markalayın.  Özel alan adınızı seçin. Her bir kitle için giriş sayfasını, düzeni ve gezinmeyi özelleştirin

Kullanıcı Yönetimi

Platformda çeşitli yetkilerde kullanıcılar oluşturup, yönetebilirsiniz.  Mevcut kullanıcılarınızı ister LDAP ile ister Excel,CSV formatında içe aktarabilirsiniz.

Sertifikalar

Sertifikalar için son kullanma tarihlerini belirleyin, yenilemeleri yönetin. Kurs durumuna göre sertifika ataması yapın, bastırılabilir sertifikalar oluşturun

Scroll to Top