fbpx

OSGB'lere
Özel
İSG Platformu

Online ISG eğitimleri için zaman harcamayın, bize bırakın                      Mevzuata %100 uygun online eğitimlerle,dijital dönüşüme ayak uydurun.

isg uzmanı
isg-online-egitim

İnteraktif eğitim hazırlamak için para ve zaman harcamayın.

Eğitim sistemimizi 24 saat içinde sisteminize entegre edelim, rakiplerinizden sıyrılın. Eğitim teknologlarımız ve A Sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız tarafından hazırlanan online iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine hemen sahip olun.

Eğitim raporları ve arşivleme ile ilgili kanuni yükümlülükten kurtulun.

Eğitim, sınav ve sertifika raporlarını online ortamda tek merkezden yönetin zaman kazanın. Web servis entegrasyonu ile online eğitim hizmetlerini kendi sisteminiz üzerinden verin.

Kursunuzu Dakikalar İçinde Oluşturun

Sisteminize Entegre Edin
Cloud ortamdaki online eğitim sistemini, sistem altyapınıza entegre edelim.Eğitim atanan çalışanlarınıza otomatik mail ve SMS bildirimi gider, çalışanlarınız internete bağlı oldukları her an sisteme giriş yaparak interaktif eğitim videolarını izleyebilir ve sınava girerek sertifikalarını alabilir
Bütün süreçler sizin sisteminiz üzerinden yürüsün
Firmalarınız online eğitim, online sınav ve dijital sertifikaları sizin sisteminizden görüntülesin.Raporları anlık olarak sizin sisteminize de entegre edelim, kullandığınız kadar ödeyin.kaliteli hizmeti en iyi şartlarda sunmak amacıyla OSGB firmaları arasında ilk sırayı almayı hedeflemektedir.”

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top