fbpx

E-toplantı Sistemi

Eduves e-toplantı sistemi, iş dünyasına yönelik hazırlanmış, ister ofis içinde, ister ofis dışındaki mekanlardan gerkçekleştirilen; bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi farklı cihazlarla bağlanarak, görüntülü toplantı, sunum yapmaya yarayan bir yazılımdır.

e-toplanti
7/ 0
Türkçe Teknik Destek
0 %
Uptime Garantisi
0 %
Müşteri Memnuniyeti
e-toplanti-sistemi
E-toplantı Sistemi İle Neler Yapabilirsiniz

E-toplantı sistemi ile; çalışanlarınızla birlikte günlük toplantılarınızı yaparak iş takiplerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok sektörde e-toplantı sistemini kullanarak görüntülü bir şekilde ekran paylaşımı yaparak eğitim de verebilme imkanınız bulunmaktadır.

Çalışanlarınızla günlük toplantılarınızı görüntülü ve isterseniz ekran paylaşarak yapabilirsiniz. İnsan kaynakları olarak iş görüşmelerinizi e-toplantı sistemi ile online olarak evinizden takip edebilir terapiler yapabilir veya kontrollerini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sağlık sektöründe de müvekillerinize bilgilendirme yapabilirsiniz.

Başlıca Kullanılan Sektörler

E-toplantı Sistemi Hakkında Sorularınız

Evet, katılımcılara bir bağlantı (link) adresi ile toplantınıza katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Evet, toplantılarınıza katılacaklara şifre iletebilir, oturuma şifre ile giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, şifre yerine dilerseniz bekleme odası seçeneğinide kullanabilirsiniz.Bu seçenekte katılımcıların oturuma giriş yapmaları için sizin onayınızı almaları gerekmektedir.

 

Evet, toplantı öncesi e-toplantı panelinizden sunumlarınızı yükleyebilirsiniz.Ayrıca toplantı sırasında da istediğiniz kadar sunum yükleyebilirsiniz.

Evet, toplantıyı dilerseniz kayıt altına alabilirsiniz.Kayıt altına alınan oturumları daha sonra link olarak erişebilir,dilerseniz katılımcıların erişimine açabilirsiniz.

Toplantıya katılanları listeleme veya gizleme seçeneği mevcuttur.

Evet, toplantılarınızda hem katılımcılar hemde oturumu yönetenler birden fazla kamera kullanabilirler.

Örneğin, bir kameranız sizi görüntünüzü yansıtırken,diğer kamera bulunduğunuz yerdeki bir alanı görüntüleyebilir.

Evet, özel olarak logo ve renk seçme özelliği vardır.

Markalama paketimizi satın almanız durumunda kendi alan adınızı kullabilirsiniz.Veya ücretsiz olarak firmamınız.eduves.net olarak size bir alan adı tahsis edebiliriz.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top