E-toplantı Sistemi

Eduves e-toplantı sistemi, iş dünyasına yönelik hazırlanmış, ister ofis içinde, ister ofis dışındaki mekanlardan gerkçekleştirilen; bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi farklı cihazlarla bağlanarak, görüntülü toplantı, sunum yapmaya yarayan bir yazılımdır.

e-toplanti
7/ 0
Türkçe Teknik Destek
0 %
Uptime Garantisi
0 %
Müşteri Memnuniyeti
e-toplanti-sistemi
E-toplantı Sistemi İle Neler Yapabilirsiniz

E-toplantı sistemi ile; çalışanlarınızla birlikte günlük toplantılarınızı yaparak iş takiplerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok sektörde e-toplantı sistemini kullanarak görüntülü bir şekilde ekran paylaşımı yaparak eğitim de verebilme imkanınız bulunmaktadır.

Çalışanlarınızla günlük toplantılarınızı görüntülü ve isterseniz ekran paylaşarak yapabilirsiniz. İnsan kaynakları olarak iş görüşmelerinizi e-toplantı sistemi ile online olarak evinizden takip edebilir terapiler yapabilir veya kontrollerini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sağlık sektöründe de müvekillerinize bilgilendirme yapabilirsiniz.

Başlıca Kullanılan Sektörler

E-toplantı Sistemi Hakkında Sorularınız

Evet, katılımcılara bir bağlantı (link) adresi ile toplantınıza katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Evet, toplantılarınıza katılacaklara şifre iletebilir, oturuma şifre ile giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, şifre yerine dilerseniz bekleme odası seçeneğinide kullanabilirsiniz.Bu seçenekte katılımcıların oturuma giriş yapmaları için sizin onayınızı almaları gerekmektedir.

 

Evet, toplantı öncesi e-toplantı panelinizden sunumlarınızı yükleyebilirsiniz.Ayrıca toplantı sırasında da istediğiniz kadar sunum yükleyebilirsiniz.

Evet, toplantıyı dilerseniz kayıt altına alabilirsiniz.Kayıt altına alınan oturumları daha sonra link olarak erişebilir,dilerseniz katılımcıların erişimine açabilirsiniz.

Toplantıya katılanları listeleme veya gizleme seçeneği mevcuttur.

Evet, toplantılarınızda hem katılımcılar hemde oturumu yönetenler birden fazla kamera kullanabilirler.

Örneğin, bir kameranız sizi görüntünüzü yansıtırken,diğer kamera bulunduğunuz yerdeki bir alanı görüntüleyebilir.

Evet, özel olarak logo ve renk seçme özelliği vardır.

Markalama paketimizi satın almanız durumunda kendi alan adınızı kullabilirsiniz.Veya ücretsiz olarak firmamınız.eduves.net olarak size bir alan adı tahsis edebiliriz.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Aydınlatma Metni

Demo Talep Formunda bulunan alanlardan toplanan kişisel verileriniz BURKONS BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT VE GAYRİMENKUL VE YATIRIM DAN. SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve paylaşmış olduğunuz iletişim adresi üzerinden tanıtım, bülten ve pazarlama içerikleri gönderilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanalları üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi hakkında bilgi almak ve haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi KVKK Politikası ve Gizlilik Sözleşmesi Metinlerini inceleyebilirsiniz.

Online Eğitim Platformu
Talep Formu

Temel İSG
Talep Formu

Sizi Arayalım!

Kayıt Kuralları

Belirlediğiniz kurallara göre kurs kaydı için otomatik politikalar oluşturun.(Örneğin her yeni kayıt olan katılımcıya, belirlenen kursu otomatik atanması gibi)

Özel Alan Adı (domain)

Alanadı.eduves.com LMS erişim adresini özelleştirin. Eduves LMS kurumsal müşterilerinin kendi alan adını özelleştirmesini sağlar. 

Kurs Katalog Özelliği

Kullanıcıların kendi kurs kataloğunuz aracılığıyla kurslara göz atmalarına ve bunlara abone olmalarına izin verin

Kullanıcı Yetkilendirme

Platform üzerindeki belirli yönetim işlemleri için profiller oluşturarak LMS yönetiminizi düzenleyin ve yönetim görevlerini  paylaştırın. 

Bildirim

Kullanıcılarınızı belirli etkinlikler hakkında bilgilendirmek için otomatik bildirim sistemimizi kullanın.Böylece katılımcı eğitimiyle alakalı durumlarından her zaman haberdar olurlar.

Etiketler

Çevrimiçi kurslarınızı daha iyi düzenlemek ve yönetmek için kurslara atanan etiketler oluşturun.

Kurslar ve İçerik Modülleri

Eduves LMS zengin içerik ekleme özelliklerine sahiptir. Scorm 1.2 ve 2004, xAPI (tincan api), Sözlük, Anket, Video, Forum, Wiki

Entegrasyon

Entegrasyon APIEduves LMS, API desteği ile üçüncü taraf yazılımlarla uyumlu çalışır. Ayrıca dünyada en çok kullanılan WordPress, Jooomla gibi CMS’ler ile uyumludur.

E-ticaret

E-öğrenme sistemi içerisinde yer alan E-ticaret Uygulamamızla kurslarınızı müşterilerinize satabilirsiniz.

E-sinav

Eduves LMS e-sınav modulu ile sınava özel sorular hazırlayabilir veya her sınav için soru bankasından toplu soru çekebilirsiniz. Sınav içerisinde Çoklu Seçenek, Klasik Yazılı, Eşleştirme, Boşluk Doldurma, Yanlış kelimeyi Bulma vb bir çok soru tipi vardır.

Video Konferans

Eduves LMS, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan video konferans yazılımlarıyla birlikte çalışır. AdobeConnect, Perculus, Onsyns, GotoMeeting, Teleskill, Skype For Business ve Big Blue Button ile uyumlu çalışmaktadır.

MOOC (Kitlesel çevrimiçi açık kurs)

Eduves LMS MOOC ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen bir platformdur. Kitlesel çevrimiçi açık kurs (MOOC) ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen ücretsiz çevrimiçi bir kurslar oluşturabilir ve bilgisayarı ile internet bağlantısı olan herkese açık eğitimler sunabilirsiniz

Markalama ve Özelleştirme

Kendi logonuzu ve markanızı markalayın.  Özel alan adınızı seçin. Her bir kitle için giriş sayfasını, düzeni ve gezinmeyi özelleştirin

Kullanıcı Yönetimi

Platformda çeşitli yetkilerde kullanıcılar oluşturup, yönetebilirsiniz.  Mevcut kullanıcılarınızı ister LDAP ile ister Excel,CSV formatında içe aktarabilirsiniz.

Sertifikalar

Sertifikalar için son kullanma tarihlerini belirleyin, yenilemeleri yönetin. Kurs durumuna göre sertifika ataması yapın, bastırılabilir sertifikalar oluşturun

Scroll to Top