fbpx

Sağlık Sektörü

İnsan popülasyonunun ve ömrünün artmasıyla sağlık sektöründeki ihtiyaçlar da paralel olarak artmaktadır. Sektördeki bu ihtiyaçlar sadece ekipman ihtiyacı değil aynı zamanda kalifiye eleman ihtiyacıdır.Eduves sistemiyle sağlık çalışanlarınıza hızlı ve etkili bir eğitim verebilirsiniz.Sağlık kuruluşları için e-öğrenme çözümleri, Avrupa düzenlemelerine uygun olarak sağlık personeliniz veya ortaklarınız için benzersiz eğitim alanları oluşturmanıza olanak sağlar.Doğru LMS aracı kullanıldığında, küçük uygulamalar eğitim süreçlerini otomatikleştirirken, eğitim maliyetlerini azaltabilir.

saglik-sektoru-opt
tip-sektoru

Tıp Konferansları

Çoğu tıp konferansı, uzaktan katılma veya daha sonra içeriği gözden geçirme olasılığını içerir. Eduves video konferans çözümümüz, konferansların yayınlanmasını, kayıtlarını ve Eduves CES’deki eğitim kurslarınızla senkronizasyonunu yönetir.

Sağlık, Tıp ve Teletıp için LMS

Eğitim ve destek sağlık hizmeti sağlayıcıları, hastalarının hak ettiği bakımı sağlayabilmeleri için hepsi bir arada öğrenim yönetim sistemine ihtiyaç duyar. Size sağladığımız yazılım bu ihtiyacı ortadan kaldırır.

Otomatikleştirelebilir Eğitim ve Sertifika
Kursun tamamlanmasını sağlayın ve önceden tanımlanmış standartlara uygun olarak geliştirilen uyumluluk eğitim materyallerini merkezileştirin. Ayrıca yeniden eğitim ve sertifikaları otomatikleştirebilir ve hepsini tek bir yerden izleyerek raporlamayı basitleştirebilirsiniz.
Eğitim Verimliliğini Kolaylaştırın
Sosyal öğrenmeyle harmanlanmış bir öğrenme, yüz yüze eğitim maliyetlerini en aza indirirken en iyi sağlık profesyonelleriyle bağlantı kurmayı, etkileşimde bulunmayı ve geliştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top