fbpx

Franchise (Bayilik)

Dünyanın farklı yerlerinde büyümeye devam eden markanız için eğitimlerinizi dijitale taşıyın. Ulaşım, konaklama ve mekan organizasyonu masraflarını ortadan kaldırarak bütçe dostu online eğitimler verin.
Eduves’in franchise süreçlerini nasıl desteklediğini keşfedin.

 
franchise
kursunuzu-dakikalar-icinde-olusturun

Kısa Sürede Kursunuzu Oluşturun

Markanız adına özelleştirilmiş arayüzüyle online kursunuzu hemen oluşturun. Eduves ile mevcut eğitim içeriğinizi sisteme yükleyin ya da yeni içerik üretin. Kullanıcıları kaydedin ve iş ortaklarınızın sizi en iyi şekilde temsil etmesi için online eğitim vermeye başlayın.

Eğitimi Herkes İçin Standart Hale Getirin

Farklı lokasyonlardan eğitimlerinize katılacak kişiler için aynı eğitimi verin. Franchising süreci için hazırladığınız eğitimi sisteme ekleyin ve aynı içeriği tekrar tekrar kullanın. Markanızı temsil eden herkesin en iyi eğitimi aldığından emin olun.

Kursunuzu Dakikalar İçinde Oluşturun

Eğitimlerinizi Etkileşimli Verin
Franchasing iş birliğinizin önemli bir parçası olacak eğitimlerde kullanıcıların eğitime aktif katılımını destekleyin. İnteraktif eğitim teknolojileri sayesinde iş ortaklarınızın soru ve fikirlerini paylaşmasını sağlayın. Yüksek etkileşimle eğitimin etkisini artırın.
Eğitimi Dileidiğiniz Zaman Güncelleyin
Zaman içinde markanıza ait bilgileri güncellemeniz gerekebilir. Bunun için tüm eğitim içeriğini baştan üretmek yerine kolayca ilgili kısımları güncelleyin. Değişiklikleri anında eğitiminize yansıtarak iş ortaklarınızın kendini yenilemesini kolaylaştırın.

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Scroll to Top