fbpx

E-Toplantı Sistemini Kimler Kullanır

E-Toplantı Sistemini Kimler Kullanır ?

e-toplanti-sistemini-kimler-kullanir

E-toplantı sistemini kimler kullanır, kimler için uygundur sorularını genel olarak cevap bulacağınız bir argümandasınız.

Nedir bu e-toplantı ?

E-toplantı sistemi; çalışma dünyasına hitap edecek şekilde hazırlanmış istediğiniz zamanda veya mekanda gerçekleştirebileceğiniz görüntülü toplantı yapmaya yarayan bir yazılımdır.

Peki e-toplantı sistemini kimler kullanmalı ?

 

E-toplantı sistemi başlıca , sağlık, insan kaynakları, finans, hukuk, müşteri hizmetleri, danışmanlık veren kurumlar dahil birçok sektörde kullanılabilir.

Bu bağlamda çalışanlarınızla günlük toplantılarınızı görüntülü ve isterseniz ekran paylaşarak yapabilirsiniz. İnsan kaynakları olarak iş görüşmelerinizi e-toplantı sistemi ile online gerçekleştirebileceğiniz gibi siz sağlık sektöründeyseniz, danışanlarınızı online olarak evinizden takip edebilir terapiler yapabilir veya kontrollerini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sağlık sektöründe olduğu gibi hukuk sektöründe de müvekillerinize bilgilendirme yapabilirsiniz.

E-toplantı sistemini kullanan sektörleri yazımızda bahsettiğimiz üzere çoğaltılabiliriz. Bir düşünün, sizin çalışma alanınızda E-toplatı sistemine uygun olabilir! Bahsettiğim sektörler, genel sektör gruplarıdır fakat biz size bunu özelleştirebilme imkanıda sunuyoruz. Eduves E-toplantı olarak aklınıza takılanları bize sorarak yanıtını bulabilirsiniz..

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!

Eduves, şirketler ve eğitim organizasyonları için özelleştirilmiş eğitim ve değerlendirme çözümleri sağlayarak 2012 yılından bu yana dijital öğrenmede güvenilir, tanınmış lider bir firmadır.

Scroll to Top
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin