Nasıl Oluşturursunuz

Nasıl Oluşturursunuz

nasil-dijital-okul-olusturursunuz

Dijital Okul diğer bir adıyla ile öğrenciler, yüz yüze eğitimi tamamlamak için ders anlatım videolarını seyredebiliyor, online alıştırmaları ve testleri çözebiliyor, canlı derslere katılarak, ders işleyebiliyor. Anlayamadığı konu ve soruları online sorabiliyor, öğretmenlerinin önerilerine göre öğrenmeye devam edebiliyor. Bu şekilde eğitime her yerde devam edin !!

Dijital Okul Oluştururken Hangi Yollar İzlenmeli

Nasıl dijital okul oluşturursunuz ? Bu sorunun cevabı biraz karmaşık gibi görünse de aslında basittir. Dijital okul için öncelikle içerikleri hazırlamanız gerekmektedir. Bu eğitim içerikleri herkese hitap edebilecek; öğreticilerin, rahatlıkla derslerini pekiştirebileceği, tekrar tekrar öğrenebileceği bir eğitim seti olmalıdır.

Bu eğitimlerin içeriklerini bitirdikten sonra, diğer işimiz eğitim videolarını hazırlamak olmalıdır. Bunun için öğretmenlerinizden faydalanarak veya animasyonlu içerikleri ile hazırlayabilirsin. Unutma hangi yöntemi kullanırsan kullan, videoların kısa olmalı ! Uzun hazırlanmış bitmek bilmeyen videolar sıkıcı olabilirken, hiç öğretici değildir.

Kısa kısa ve bilgiler anlaşılabilir olmalıdır. Öğrencilerin bu eğitimleri hiç sıkılmadan rahatlıkla, eğlenerek öğrenmeli ve isterse soru sorabilmeli, anlamadığı yerleri tekrar izleyebilmelidir. Eğer bir okul olarak bu eğitimlerin faydalı bir şekilde izlendiğini tespit etmek için EDUVES ile bu yöntemlere başvurabilirsin ;

✔ Video aralarına sorular koyabilirsiniz
✔ Öğrencilerin birbirini görmesini engelleyebilirsiniz
✔ Eğitimi izlemeyip ilerletmesine izin vermeyebilirsiniz
✔ Başka bir sekme açıldığında eğitimi duraklatabilirsiniz
✔ Eğitimleri bölümlere ayırarak, birini bitirdiği zaman bir sonraki eğitimin aktif olmasını sağlayabilirsiniz

gibi bir sürü seçenek ile eğitimlerinizi daha öğretici yapabilir , takip edebilir ve öğrencilerin güvenliği için birbirini görmesini engelleyerek, öğrencilerinize daha güvenli ve öğretici eğitimler sunabilirsiniz.

Bunun için EDUVES‘ten bilgi alabilirsin !

Gelin sizin dijital okulunuzu da biz oluşturalım, siz de güvenilir eğitimlerinizi, Eduves dijital okul ile öğrencilerinize sunun.

En uygun fiyat ve kampanyalar hakkında bilgi almak için bizimle iletişme geçin!  Hemen Ara! 0850 840 88 44

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!

Ücretsiz 14 günlük denemenizi başlatın!

Sizde diğer müşterilerimiz gibi Eduves ürünlerini önce deneyip sonra satın alma fırsatından faydalanın. Hemen satış ekibimizle irtibata geçin!
Aydınlatma Metni

Demo Talep Formunda bulunan alanlardan toplanan kişisel verileriniz BURKONS BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT VE GAYRİMENKUL VE YATIRIM DAN. SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve paylaşmış olduğunuz iletişim adresi üzerinden tanıtım, bülten ve pazarlama içerikleri gönderilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanalları üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi hakkında bilgi almak ve haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi KVKK Politikası ve Gizlilik Sözleşmesi Metinlerini inceleyebilirsiniz.

Online Eğitim Platformu
Talep Formu

Temel İSG
Talep Formu

Sizi Arayalım!

Kayıt Kuralları

Belirlediğiniz kurallara göre kurs kaydı için otomatik politikalar oluşturun.(Örneğin her yeni kayıt olan katılımcıya, belirlenen kursu otomatik atanması gibi)

Özel Alan Adı (domain)

Alanadı.eduves.com LMS erişim adresini özelleştirin. Eduves LMS kurumsal müşterilerinin kendi alan adını özelleştirmesini sağlar. 

Kurs Katalog Özelliği

Kullanıcıların kendi kurs kataloğunuz aracılığıyla kurslara göz atmalarına ve bunlara abone olmalarına izin verin

Kullanıcı Yetkilendirme

Platform üzerindeki belirli yönetim işlemleri için profiller oluşturarak LMS yönetiminizi düzenleyin ve yönetim görevlerini  paylaştırın. 

Bildirim

Kullanıcılarınızı belirli etkinlikler hakkında bilgilendirmek için otomatik bildirim sistemimizi kullanın.Böylece katılımcı eğitimiyle alakalı durumlarından her zaman haberdar olurlar.

Etiketler

Çevrimiçi kurslarınızı daha iyi düzenlemek ve yönetmek için kurslara atanan etiketler oluşturun.

Kurslar ve İçerik Modülleri

Eduves LMS zengin içerik ekleme özelliklerine sahiptir. Scorm 1.2 ve 2004, xAPI (tincan api), Sözlük, Anket, Video, Forum, Wiki

Entegrasyon

Entegrasyon APIEduves LMS, API desteği ile üçüncü taraf yazılımlarla uyumlu çalışır. Ayrıca dünyada en çok kullanılan WordPress, Jooomla gibi CMS’ler ile uyumludur.

E-ticaret

E-öğrenme sistemi içerisinde yer alan E-ticaret Uygulamamızla kurslarınızı müşterilerinize satabilirsiniz.

E-sinav

Eduves LMS e-sınav modulu ile sınava özel sorular hazırlayabilir veya her sınav için soru bankasından toplu soru çekebilirsiniz. Sınav içerisinde Çoklu Seçenek, Klasik Yazılı, Eşleştirme, Boşluk Doldurma, Yanlış kelimeyi Bulma vb bir çok soru tipi vardır.

Video Konferans

Eduves LMS, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan video konferans yazılımlarıyla birlikte çalışır. AdobeConnect, Perculus, Onsyns, GotoMeeting, Teleskill, Skype For Business ve Big Blue Button ile uyumlu çalışmaktadır.

MOOC (Kitlesel çevrimiçi açık kurs)

Eduves LMS MOOC ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen bir platformdur. Kitlesel çevrimiçi açık kurs (MOOC) ile farklı alanlarda öğrenmeyi destekleyen ücretsiz çevrimiçi bir kurslar oluşturabilir ve bilgisayarı ile internet bağlantısı olan herkese açık eğitimler sunabilirsiniz

Markalama ve Özelleştirme

Kendi logonuzu ve markanızı markalayın.  Özel alan adınızı seçin. Her bir kitle için giriş sayfasını, düzeni ve gezinmeyi özelleştirin

Kullanıcı Yönetimi

Platformda çeşitli yetkilerde kullanıcılar oluşturup, yönetebilirsiniz.  Mevcut kullanıcılarınızı ister LDAP ile ister Excel,CSV formatında içe aktarabilirsiniz.

Sertifikalar

Sertifikalar için son kullanma tarihlerini belirleyin, yenilemeleri yönetin. Kurs durumuna göre sertifika ataması yapın, bastırılabilir sertifikalar oluşturun

Scroll to Top
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin